„POMIĘDZY WSCHODEM I ZACHODEM”
XXII Polsko-Niemiecko-Ukraiński Obóz Młodzieżowy w Łambinowicach i Iwano-Frankiwsku (Stanisławowie)
23.07.2017 - 06.08.2017 szczegóły...


Raporty z ewaluacji

Drukuj
Opublikowano: 18 lipca 2012
Wpisany przez: Piotr Łaba
Raporty - województwo opolskie
 
Z przyczyn niezależnych od Kuratorium Oświaty w Opolu część z raportów z ewaluacji z woj. opolskiego jest chwilowo niedostępnych. W celu zapoznania się z raportami prosimy skorzystać z wyszukiwarki SEO.
 
Aktualizacja: 09 maja 2013 r.
 
 
Przedszkola
 
  1. Przedszkole Publiczne im. Janusza Korczaka w Otmicach, ul. Gen. Zawadzkiego 28, 47-180 Izbicko
  2. Publiczne Przedszkole w Białej, ul. oś. Tysiąclecia 16, 48-210 Biała
  3. Publiczne Przedszkole w Jełowej, ul. Oleska 2b, 46-024 Łubniany
  4. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Lewinie Brzeskim, Aleja Wojska Polskiego 13, 49-340 Lewin Brzeski
  5. Przedszkole nr 1 w Nysie, ul. Bohaterów Warszawy 48, 48-300 Nysa
  6. Publiczne Przedszkole Nr 17 w Kędzierzynie - Koźlu, ul. Szymanowskiego 29, 47-206 Kędzierzyn-Koźle
  7. Publiczne Przedszkole w Domaszowicach, ul. Sportowa 2, 46-146 Domaszowice
  8. Publiczne Przedszkole we Frączkowie, 48-314 Pakosławice
  9. Przedszkole Publiczne nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozimku,ul. Korczaka 10, 46-040 Ozimek
  10. Przedszkole Publiczne w Kietrzu ,ul. Długa 32, 48-130 Kietrz
  11. Przedszkole Publiczne w Starych Budkowicach, ul. ul Wołczyńska 2, 46-030 Murów
  12. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Dobrzeniu Wielkim, ul. Kościelna 4, 46-081 Dobrzeń Wielki
  13. Przedszkole Nr 1 w Głubczycach im. Marii Konopnickiej, ul. J. Kochanowskiego 33, 48-100 Głubczyce
  14. Publiczne Przedszkole Nr 4 w Oleśnie, ul. Krasickiego 3, 46-300 Olesno
  15. Publiczne Przedszkole im. Braci Grimm w Leśnicy, ul. 1 Maja 34, 47-150 Leśnica
  16. Przedszkole Publiczne Nr 5 w Brzegu, ul. Bohaterów Monte Cassino 1, 49-300 Brzeg
  17. Publiczne Przedszkole nr 1 w Praszce, ul. Mickiewicza 28, 46-320 Praszka 
  18. Publiczne Przedszkole nr 1 w Otmuchowie, ul. Łokietka 2, 48-385 Otmuchów
  19. Przedszkole Publiczne nr 21 w Opolu, ul. Drzymały 28, 45-342 Opole
  20. Publiczne Przedszkole nr 5 w Zdzieszowicach, ul. Zielona 19, 47-330 Zdzieszowice
  21. Przedszkole Publiczne Nr 29 w Opolu, ul. Kasprzaka 1, 45-858 Opole
  22. Gminne Przedszkole Publiczne w Lubrzy,ul. Wolności 73, 48-231 Lubrza
  23. Publiczne Przedszkole w Chrząstowicach z Oddziałem Zamiejscowym w Suchym Borze, ul. Ozimska 3A, 46-053, Chrząstowice
  24. Przedszkole Publiczne nr 2 w Niemodlinie, ul. Opolska 30a, 49-100 Niemodlin
  25. Publiczne Przedszkole w Pokoju, ul. Sienkiewicza 19, 46-034 Pokój
  26. Przedszkole Publiczne z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie Opolskim, ul. Ks. Klimasa 15, 46-050 Tarnów Opolski 15
  27. Przedszkole Publiczne w Prószkowie, ul. Krasickiego 2, 46-060 Prószków
  28. Publiczne Przedszkole w Ujeździe, ul.Strzelecka 8, 47-143 Ujazd
  29. Przedszkole Publiczne nr 36, ul.Wyszomirskiego 6, 45-776 Opole
  30. Publiczne Przedszkole Nr 8 w Kluczborku z Oddziałami Zamiejscowymi w Ligocie Górnej i Smardach Górnych, ul.Ossowskiego 3i, 46-200 Kluczbork
  31. Publiczne Przedszkole w Dąbrówce Górnej, ul.Opolska 64, 47-300 Dąbrówka Górna
  32. Przedszkole Publiczne w Pokrzywnicy, ul.S zkolna 14A, 47-208 Pokrzywnica
  33. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Boguszycach Przedszkole Publiczne, ul. Opolska 17, 46-060 Boguszyce
  34. Publiczne Przedszkole w Rudziczce z oddziałami zamiejscowymi, Rudziczka 266, 48-200 Rudziczka
  35. Publiczne Przedszkole w Większycach, ul. Szkolna 4, 47-208 Większyce
  36. Przedszkole Publiczne w Mąkoszycach, ul. Kolejowa 1, 49-315 Mąkoszyce
  37. Przedszkole nr 4 w Namysłowie, ul .Reymonta 5B, 46-100 Namysłów
  38. Przedszkole Publiczne w Tułowicach, ul. Hanki Sawickiej 7, 49-130 Tułowice
  39. Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Dobrodzieniu , ul.Piastowska 64, 46-380, Dobrodzień
  40. Przedszkole Publiczne w Wołczynie, ul. Sienkiewicza 1, 46-250, Wołczyn
  41. Przedszkole Publiczne nr 10 w Brzegu, ul. Ks. Makarskiego 5, 49-300, Brzeg
  42. Przedszkole Publiczne nr 4 w Głogówku, ul. Powstańców 16, 48-250, Głogówek
  43. Przedszkole Publiczne nr 5 w Strzelcach Opolskich, ul.Strzelców Bytomskich 2, 47-100, Strzelce Opolskie
  44. Publiczne Przedszkole Nr 3 w Gogolinie, ul.Strzelecka 34, 47-320, Gogolin
  45. Przedszkole Publiczne w Murowie, ul. Lipowa 17, 46-030, Murów
  46. Publiczne Przedszkole w Chróścinie, ul.Kościelna 19, 46-073, Chróścina
  47. Przedszkole Publiczne nr 2, ul. Kościuszki 4, 49-200, Grodków 
  48. Przedszkole Publiczne w Wołczynie, ul. Sienkiewicza 1, 46-250 Wołczyn
  49. Przedszkole Publiczne nr 1 w Brzegu, ul.Jana Pawła II 7, 49-300 Brzeg
 
Szkoły podstawowe
  1. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu, ul. Wróblewskiego 7, 45-760 Opole
  2. Szkoła Podstawowa w Laskowicach, ul. Szkolna 19, 46-282 Lasowice Wielkie
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Brożcu, ul. Reymonta 65, 47-341 Żużela
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Otmicach, ul. Gen. Zawadzkiego 28, 47 - 180 Izbicko
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Siołkowicach, ul. Michała 2, 46-083 Stare Siołkowice
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wojciechowie, ul. Kluczborska 37, 46-300 Olesno
  7. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzkiem, ul. Opolska 47, 47-120 Zawadzkie
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Niemodlinie, ul. Reymonta 9, 49-100 Niemodlin
  9. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Naroku, ul. Szkolna 19, 49-120 Dąbrowa
  10. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Lompy nr 3 w Grodkowie, ul. Gustawa Morcinka 2, 49-200 Grodków
  11. Szkoła Podstawowa w Dobrej, ul. Szkolna 37, 47-364 Strzeleczki
  12. Publiczna Szkoła Podstawowa w Łanach, ul. Główna 98a, 47-253 Cisek
  13. Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Włodzienienie, Włodzienin 50, 48-140 Branice
  14. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach, ul. Szkolna 6, 46-112 Bąkowice
  15. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Wołczynie,ul. Rzeczna 10, 46-250 Wołczyn
  16. Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Michałowicach, Michałowice 18, 40-314 Pisarzowice
  17. Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Jarnołtówek w Jarnołtówku, ul. 109, 48-267 Jarnołtówek
  18. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Kolonowskiem, ul. 1 Maja 5, 47-110, Kolonowskie
  19. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie, ul.Wojska Polskiego 45, 48-370, Paczków
  20. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu, ul.Kościelna 19, 47-220, Kędzierzyn-Koźle
  21. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Strzelcach Opolskich, ul. Kardynała Wyszyńskiego 2, 47-100 Strzelce Opolskie
  22. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowicach, ul.Nowa 2, 45-310 Kozłowice
  23. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Boguszycach Publiczna Szkoła Podstawowa, ul.Opolska 17, 46-060 Boguszyce
  24. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Opolu, ul. Wyszomirskiego 6, 45-776 Opole
  25. Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 64, 47-300 Dąbrówka Górna
  26. Publiczna Szkoła Podstawowa w Większycach, ul.Szkolna 4, 47-208 Większyce
  27. Publiczna Szkoła Podstawowa w Mąkoszycach, ul.Pocztowa 4, 49-315 Mąkoszyce
  28. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim, ul. Kościelna 3, 46-081 Dobrzeń Wielki
  29. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudziczce, Rudziczka 266, 48-200 Rudziczka
  30. Publiczna Szkoła Podstawowa w Piotrówce, ul. Kościuszki 98, 47-133 Piotrówka
  31. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach, ul. Szkolna 3, 47-300 Krapkowice
  32. Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciowakrzu, ul.Kościuszki 20, 47-280 Maciowakrze
  33. Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie, ul.Powstańców 14, 46-090 Popielów
  34. Publiczna Szkoła Podstawowa w Tarnowie Opolskim, ul.Kopernika 10, 46-050 Tarnów Opolski
  35. Publiczna Szkoła Podstawowa w Łubnianach, ul.Opolska 51, 46-024 Łubniany
  36. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Bł. Jana Pawła II w Kuniowie, ul. 74, 46-200 Kuniów
  37. Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Makowicach, Makowice 61, 48-320 Skoroszyce
  38. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Paczkowie, ul. 1 Maja 2, 48-370 Paczków
  39. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 16 Opolu, ul. Zofii Nałkowskiej 16, 45-558 Opole
  40. Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie, ul. Reymonta 56, 46-100 Namysłów
  41. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Brzegu, ul. Robotnicza 22, 49-300 Brzeg
  42. Publiczna Szkoła Podstawowa w Biskupicach, ul. 22, 46-220 Biskupice
  43. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie, ul. Kolanowska 4, 46-022 Zawada
  44. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bierdzanach, ul. Szkolna 1, 46-046 Bierdzany
  45. Publiczna Szkoła Podstawowa w Chmielowicach, ul. Nyska 1, 46-070 Chmielowice
  46. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu, ul. B.Chrobrego 13, 49-300 Brzeg
  47. Publiczna Szkola Podstawowa w Starych Budkowicach, ul.Wołczyńska 14, 46-030 Stare Budkowice
  48. Publiczna Szkoła Podstawowa im.Juliusza Słowackiego w Łosiowie, ul.Słowackiego 9, 49-330 Łosiów
  49. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Opolu, ul.Małopolska 20, 45-334 Opole
Gimnazja
  1. Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu, ul. Ozimska 48a, 45-368 Opole
  2. Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 17, 46-380 Dobrodzień
  3. Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Króla Jana Kazimierza w Głogówku, ul. Kościuszki 10, 48-250 Głogówek
  4. Publiczne Gimnazjum w Radłowie, ul. Oleska 1, 46-331 Radłów
  5. Publiczne Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Kościerzycach, ul. 31, 49-314 Pisarzowice
  6. Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Śląskich nr 2 w Krapkowicach, ul. Kwiatowa 7, 47-300 Krapkowice
  7. Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Brzegu, ul. Oławska 2, 49-300 Brzeg
  8. Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Kluczborku, ul. Wolności 18, 46-200 Kluczbork
  9. Publiczne Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Komprachcicach, ul. Szkolna 18, 46-070 Komprachcice
  10. Publiczne Gimnazjum, im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zdzieszowicach, ul. Nowa 3, 47-330 Zdzieszowice
  11. Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Głuchołazach, ul. I. Kraszewskiego 30, 48-340 Głuchołazy
  12. Publiczne Gimnazjum w Szymiszowie, im. Jana Pawła II, ul. Szkolna 2, 47-161 Szymiszów
  13. Publiczne Gimnazjum nr 8 w Opolu, ul. J. Lelewela 9, 45-856, Opole
  14. Publiczne Gimnazjum w Wilkowie, ul. Długa 38, 46-113 Wilków
  15. Gminne Gimnazjum w Skarbimierzu Osiedle, im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Akacjowa 27, 49-318 Skarbimierz
  16. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bierawie, ul. Kościelna 1, 47-240 Bierawa
  17. Gimnazjum w Łosiowie, ul. Słowackiego 7, 49-330 Łosiów
  18. Publiczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach, ul. Klapacz 62, 46-083 Stare Siołkowice
  19. Publiczne Gimnazjum nr 4 im. Jana Kochanowskiego w Opolu, ul. 1 Maja 145, 45-356 Opole
  20. Gmnazjum Nr 1 w Nysie, ul. Chodowieckiego 7, 48-300 Nysa
  21. Gimnazjum Publiczne im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach, ul. Wieluńska 15, 46-325 Rudniki
  22. Publiczne Gimnazjum w Gogolinie, ul. Szkolna 27, 47-320 Gogolin
  23. Gimnazjum Specjalne w Krapkowicach, ul. Kościelna 10, 47-300 Krapkowice
  24. Gimnazjum w Ligocie Książęcej, Ligota Książęca 87B, 46-100 Namysłów
  25. Publiczne Gimnazjum w Żelaznej, ul. Opolska 37, 49-120 Żelazna
  26. Publiczne Gimnazjum w Leśnicy, ul. Nad Wodą 15, 47-150 Leśnica
  27. Publiczne Gimnazjum w Biadaczu, ul. Szeroka 10, 46-022 Biadacz
  28. Gimnazjum Publiczne nr 1 w Grodkowie, ul. Powstańców Śląskich 24, 49-200 Grodków
  29. Gimnazjum Publiczne Nr 2 w Grodkowie, ul. Mickiewicza 10, 49-200 Grodków
  30. Publiczne Gimnazjum w Prószkowie, ul. Szkolna 6, 46-060 Prószków
  31. Publiczne Gimnazjum w Wołczynie, ul. Rzeczna 6, 46-250 Wołczyn
  32. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Bogacicy, ul. Szkolna 10, 46-243 Bogacica
  33. Społeczne Gimnazjum STO w Kluczborku, ul.Ligonia 3, 46-203 Kluczbork
  34. Publiczne Gimnazjum w Graczach, ul. Niemodlińska 21, 49-156 Gracze
  35. Publiczne Gimnazjum w Walcach, ul. Lipowa 2, 47-344 Walce
  36. Publiczne Gimnazjum Nr 6, ul. Powstańców Śląskich 19, 45-086 Opole
  37. Publiczne Gimnazjum w Przyworach, ul. Krapkowicka 4, 46-050 Przywory
  38. Publiczne Gimnazjum Nr 10 Dwujęzyczne w Opolu, ul. K.Pułaskiego 3, 45-048 Opole
  39. Gimnazjum Dwujęzyczne, ul. Ks.Fr.Duszy 7, 47-303 Krapkowice
  40. Publiczne Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. S. Dubois 28, 45-070 Opole
  41. Publiczne Gimnazjum Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie, ul. Opolska 34, 49-100 Niemodlin
  42. Publiczne Gimnazjum w Dobrzeniu Wielkim, ul.Namysłowska 94, 46-081 Dobrzeń Wielki
  43. Publiczne Gimnazjum nr 4 w Kujakowicach Górnych, ul. XXX lecia 37, 46-211 Kujakowice Górne
 
Szkoły ponadgimnazjalne
  1. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr VI im. Generała Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka" w Opolu
  2. II Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Prudniku, ul. T. Kościuszki 55, 48-200 Prudnik
  3. Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gogolinie, ul. Szkolna 27, 47-320 Gogolin 
  4. I Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Iwaszkiewicza w Namysłowie, ul. Adama Mickiewicza 12, 46-100 Namysłów
  5. Publiczne Technikum Nr 2, im. Bronisława Koraszewskiego, ul. Józefa Hallera 4, 45-867 Opole
  6. Liceum Ogólnokształcące w Oleśnie, ul. Sądowa 2, 46-300, Olesno
  7. II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu, ul. 1 Maja 7, 49-300, Brzeg
  8. I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, ul. Piramowicza 36, 47-200, Kędzierzyn-Koźle
  9. Liceum Ogólnokształcące w Zawadzkiem, ul. Krótka 1, 47-120, Zawadzkie
  10. I Liceum Ogólnokształcące w Prudniku, ul. Gimnazjalna 2, 48-200 Prudnik
  11. Liceum Ogólnokształcące w Wołczynie, ul. Rzeczna 6, 46-250 Wołczyn
  12. RCKJO w Opolu - Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Odziałami Dwujęzycznymi w Opolu, ul. Hallera 9, 45-867 Opole
  13. II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Matejki 19, 47-220 Kędzierzyn-Koźle
  14. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr I w Opolu, ul. Licealna 3, 45-714 Opole
  15. I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu, ul. Armii Krajowej 7, 49-300 Brzeg
  16. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Opolu, ul. Kościuszki 14, 45-062 Opole
  17. Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Kluczborku, ul. LIGONIA 3, 46-203 Kluczbork
  18. Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie, ul. Sienkiewicza 29, 49-200 Grodków
  19. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu, ul. K. Pułaskiego 3, 45-048 Opole
  20. Liceum Ogólnokształcące w Krapkowicach, ul. Ks.Fr.Duszy 7, 47-303 Krapkowice
  21. Publiczne Liceum Ogólnokształcące w Tułowicach, ul. Zamkowa 15, 49-130 Tułowice
  22. Publiczne Technikum Leśne w Tułowicach, ul.Zamkowa 15, 49-130 Tułowice
  23. Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opolu, ul. S. Dubois 28, 45-070 Opole
  24. Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie, ul. Opolska 34, 49-100 Niemodlin
  25. Publiczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Dobrzeniu Wielkim, ul. Namysłowska 94, 46-081 Dobrzeń Wielki
 
Inne placówki
  1. Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku
  2. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Nysie, ul. Szopena 4, 48 - 300 Nysa
  3. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opolu, ul. Książąt Opolskich 27, 45-005 Opole
  4. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Strzelcach Opolskich, ul. B. Chrobrego 5, 47-100 Strzelce Opolskie
  5. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kluczborku, ul. Sienkiewicza 20B, 46-200 Kluczbork
  6. Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Niemodlinie, ul. Wojska Polskiego 5, 49-100 Niemodlin
  7. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ozimku, ul. Częstochowska 31, 46-040 Ozimek
Kuratorium Oświaty w Opolu 2012-2014